Novinky v Národnom podnikateľskom centre regióny

 

Nový rok, nové výzvy! Aj v otvorených výzvach Národného podnikateľského centra regióny pribudli novinky,  ktoré potešia nejednu firmu. 


📢 + 10 hodín pri krátkodobom poradenstve

V rámci bezplatných poradenských služieb, majú firmy možnosť využiť 10 hodín konzultácii s expertom na mieru. Novinkou je možnosť žiadať o krátkodobé konzultácie až 2x ročne. Služba je vhodná pre firmy, ktoré potrebujú nastaviť marketingovú stratégiu, firemné procesy alebo sa zorientovať v legislatíve a GDPR.  Žiadosť a ďalšie informácie:

Ak podnikáte menej, ako 3 roky

Ak podnikáte viac, ako 3 roky

Vzťahuje sa na firmy, ktoré majú sídlo mimo Bratislavský kraj.

 

📢 Online teambulding

Medzi obľúbené služby podnikateľov patrí aj motivačno-vzdelávací deň pre zamestnancov. Od januára vieme zrealizovať firemný teambulding aj online. Firmy, ktoré chcú zlepšiť mäkké zručnosti zamestnancov a ich sídlo je vzdialené od krajského mesta alebo z dôvodu pandemických opatrení sa nemôžu stretnúť túto novinku ocenia. Možnosť zorganizovať teambulding v našich priestoroch zostáva.

Posilnite tímového ducha

Vzťahuje sa na firmy, ktoré majú sídlo mimo Bratislavský kraj.

 

📢 Odľahčíme vás od nákladov na vzdelávanie zamestnancov

Poslednou novinkou je nedávno otvorená výzva, ktorá umožňuje firmám vzdelávať zamestnancov na kurzoch doma i v zahraničí. Po schválenej žiadosti vám preplatíme náklady na kurz alebo tréning, ktorý si vyberiete. Žiadosť je potrebné zaslať do príslušného termínu uvedeného pri jednotlivých  žiadostiach. 

Žiadosť kurzy

 

Máte otázky? Napíšte nám alebo zavolajte. 

 

Rozhovory s klientmi NPC: