Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Získajte bezplatné konzultácie s expertom

DIP Regiony Získajte bezplatné konzultácie s exp.jpg
 
Podať žiadosť o individuálne poradenstvo môžete PRIEBEŽNE počas celého roka. Žiadosť je záväzná, preto ju vyplňte dôsledne a úplne. Iba kompletná žiadosť spĺňajúca kritéria formálnej kontroly sa predkladá výberovej komisii.

 

POSTUP:

  1. Prihláste sa do svojho používateľského konta. Ak ešte nemáte konto, zaregistrujte sa. Všetko o registrácii a prihlasovaní na služby nájdete TU.

  2. Vyplňte elektronickú žiadosť a nahrajte vyplnené povinné prílohy:

  • Príloha I - Profil MSP

  • Príloha II - Vyhlásenie k spracúvaniu osobných údajov poverenými (dotknutými) osobami – každá dotknutá osoba podpíše samostatné Vyhlásenie kvalifikovaným elektronickým podpisom (KEP) alebo ručne a dokument naskenujte.

  1. Vygenerovanú žiadosť, ktorá vám po odoslaní formulára príde do emailu vo formáte pdf, podpíšte a odošlite emailom do príslušného regionálneho centra.  Do predmetu správy uveďte: DIP - názov vašej firmy.

  2. Počkajte na spätnú väzbu od nás.

Viac informácií o Rastovom programe a službe sa dočítate v Implementačnom manuáli TU. Plné znenie výzvy si môžete stiahnuť TU.


STIAHNITE SI:
Návod na inštaláciu čítačky OP pre KEP
Návod na používanie KEP
Návod na používanie aplikácie Acrobat Reader DC na podpisovanie KEP-om: PDF návod, video návod

V prípade komplikácií a otázok s prihlásením kontaktujte pobočku NPC vo vašom kraji.

UPOZORNENIE:

Poradenstvo je možné využívať výlučne v súvislosti s výkonom podnikateľskej činnosti a s expanziou na slovenskom trhu, a teda nie je možné jeho využitie s cieľom expandovať a pôsobiť na zahraničných trhoch.


Ak ste podnikatelia z Bratislavského kraja, na výzvu sa môžete PRIHLÁSIŤ TU


 

Podnikatelia o poradenstve povedali: