Chcete mať prehľad v aktuálnych trendoch, získať užitočné biznis informácie alebo rady, ako byť úspešný? Príďte na naše bezplatné semináre, workshopy, prednášky, networkingové stretnutia, inšpirujte sa úspešnými podnikateľskými príbehmi.

  Pravidelne pre vás pripravujeme podujatia na aktuálne témy, ktoré sú určené pre nepodnikateľov i podnikateľov. Zaujala vás naša ponuka? Stačí si len vybrať:

 • 17.01.2019
  Prešov (Ukončené)

  Aj Facebook predáva - seminár pre nepodnikateľov

  Sociálne siete ponúkajú možnosti, ako zasiahnuť publikum, o ktoré má budúci podnikateľ záujem. Na seminári si na príkladoch ukážeme, akú silu majú sociálne siete a ako sa dajú využiť pri podpore podnikania.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • 21.01.2019
  Prešov (Ukončené)

  Kurz podnikateľských zručností

  V priebehu jedného januárového týždňa vám naši experti poradia, ako zrealizovať váš podnikateľský nápad, kde zohnať peniaze aj komu svoj produkt či službu ponúknuť. Na kurze spoznáte nových ľudí a možno aj budúcich obchodných partnerov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • 23.01.2019
  Žilina (Ukončené)

  Vymodeluj si šperkovnicu v programe Fusion 360

  Túžite aj v novom roku objavovať svet 3D modelov, objektov a vizualizácií ? Neváhajte a prihláste sa na náš workshop, počas ktorého odhalíte nevídané možnosti 3D modelovania v programe Fusion 360.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
  Podnikatelia do 3 rokov
 • 29.01.2019
  Košice (Ukončené)

  Ako sa zorientovať v zdrojoch verejných financií pre vaše podnikanie?

  Potrebujete sa zorientovať v množstve výziev na nenávratnú finančnú pomoc a zapojiť sa do nich, ale neviete, čo od nich očakávať? Navštívte náš workshop a získate prehľad vašich možností.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • 30.01.2019
  Žilina (Ukončené)

  Vymodeluj si motorkársku prilbu v programe Blender

  Svet priemyslu, dizajnu a filmu sa radikálne mení pod vplyvom nevídaných technických možností 3D modelovacích programov. Ak chcete tieto možnosti objavovať, teraz máte príležitosť. Prihláste sa na workshop, kde vás skúsený lektor prevedie základmi open source programu Blender

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
  Podnikatelia do 3 rokov