Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Konzultácie

Určené pre MSP do 3 rokov, nad 3 roky od založenia, aj pre nepodnikateľov.

Využite v priebehu roka až 10 hodín konzultácií s naším odborným garantom, ktorý vám pomôže súrne vyriešiť akýkoľvek čiastkový problém vo vašom podnikaní, resp. pred rozbehom podnikania – marketing, financovanie, právo a legislatíva, manažment, elektronické podnikanie, komunitárne programy, export či internacionalizácia a alternatívne formy podnikania. Navrhne vám praktické kroky, ktoré budete vedieť jednoducho aplikovať v praxi.

Vďaka konzultáciám sa pozriete na konkrétnu oblasť z vášho biznisu aj inými očami.

Za jeden MSP sa môže konzultácií zúčastniť jeden zástupca, avšak v prípade špecifickej témy to môžu byť aj ním určené ďalšie dve osoby (zamestnanec, spoločník či prokurista).

Zoznam výziev

 • OD:15.01.2020
  DO:15.11.2020

  PORAĎTE SA S ODBORNÍKOM Z PRAXE! KONZULTÁCIE PRE BUDÚCICH PODNIKATEĽOV

  Máte nápad na vlastný biznis, ale neviete ako začať? Forma, legislatíva, financovanie, dane, odvody...To všetko a ešte oveľa viac musíte vedieť. Aby ste úspešne rozbehli svoje podnikanie, pripravili sme pre vás individuálne poradenstvo, realizované formou konzultácií s odborníkom.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • OD:15.01.2020
  DO:30.11.2020

  Konzultácie pre budúcich podnikateľov

  Uvažujete nad začiatkom podnikania a máte množstvo otázok? Využite naše bezplatne odborné individuálne poradenstvo, prostredníctvom ktorého získate odpovede na všetky otázky vo vami vybranej oblasti. Vďaka konzultáciám nadobudnete know-how ako naštartovať svoj vlastný biznis.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Nepodnikatelia
 • OD:19.12.2017
  DO:01.01.2023

  Chcete expandovať do zahraničia? Neváhajte a využite krátkodobé individuálne poradenstvo!

  Získajte bezplatné krátkodobé individuálne poradenstvo od špičkových odborníkov. Ponúkame vám celkovo 10 poradenských hodín vo forme individuálnych konzultácií a pomôžeme vám aj pri riešení operatívnych a čiastkových problémov. Tento podporný nástroj je určený pre začínajúcich ale aj etablovaných podnikateľov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:30.09.2018
  DO:31.10.2023

  Expandujte na zahraničné trhy pomocou obchodných a technologických profilov!

  Ponúkame vám bezplatné konzultácie s cieľom prípravy podkladov na vytvorenie a promovanie obchodných a technologických profilov spoločnosti. Otvoria sa vám tak dvere k nadväzovaniu medzinárodných obchodných partnerstiev. Podpora je určená pre malé alebo stredné podniky.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:01.03.2019
  DO:31.10.2023

  Podnikatelia v regiónoch: Získajte 10 hodín bezplatných konzultácií s odborníkom

  Založili ste svoj podnik pred viac ako tromi rokmi? Potrebujete konzultovať konkrétnu otázku alebo čiastkový problém v oblasti podnikania? Meníte stratégiu biznisu, pripravujete uvedenie nového produktu a hlavu máte plnú rôznych nápadov a otázok? Využite naše krátkodobé individuálne poradenstvo, získajte istotu, nájdite správny smer. Podnikatelia so sídlom v niektorom zo siedmych krajov (okrem BA kraja), nechajte si poradiť od našich odborníkov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:25.10.2018
  DO:31.12.2023

  Začínajúci podnikatelia z regiónov: Získajte 10 hodín bezplatných konzultácií s odborníkom

  Potrebujete odkonzultovať konkrétnu otázku alebo čiastkový problém v oblasti podnikania? Nastavujete novú stratégiu biznisu a hlavu máte plnú rozličných ideí? Využite naše krátkodobé individuálne poradenstvo, získajte istotu, nájdite správny smer. Podnikatelia mimo BA kraj, nechajte si poradiť od našich odborníkov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
 • OD:09.11.2018
  DO:31.12.2023

  Využite pre svoj biznis 10 hodín konzultácií s expertom - BEZPLATNE!

  Potrebujete poradiť, nasmerovať, nájsť nové riešenia? Na témy ako marketing, financovanie, právo a legislatíva, manažment, elektronické podnikanie...? Využite konzultácie s našim expertom v rozsahu 10 hodín.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky