Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Konzultácie

Určené pre MSP do 3 rokov, nad 3 roky od založenia, aj pre nepodnikateľov.

Využite v priebehu roka až 10 hodín konzultácií s naším odborným garantom, ktorý vám pomôže súrne vyriešiť akýkoľvek čiastkový problém vo vašom podnikaní, resp. pred rozbehom podnikania – marketing, financovanie, právo a legislatíva, manažment, elektronické podnikanie, komunitárne programy, export či internacionalizácia a alternatívne formy podnikania. Navrhne vám praktické kroky, ktoré budete vedieť jednoducho aplikovať v praxi.

Vďaka konzultáciám sa pozriete na konkrétnu oblasť z vášho biznisu aj inými očami.

Za jeden MSP sa môže konzultácií zúčastniť jeden zástupca, avšak v prípade špecifickej témy to môžu byť aj ním určené ďalšie dve osoby (zamestnanec, spoločník či prokurista).

Zoznam výziev

 • OD:15.01.2021
  DO:31.12.2022

  Poraďte sa s odborníkom z praxe! Konzultácie pre budúcich podnikateľov

  Máte nápad na vlastný biznis a potrebujete poradiť pri jeho realizácii? Forma podnikania, marketing, legislatíva, financovanie, dane, odvody...To všetko a ešte oveľa viac môžete u nás konzultovať s našimi expertmi prostredníctvom odborného individuálneho poradenstva.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • OD:15.01.2021
  DO:31.12.2022

  Konzultácie pre budúcich podnikateľov

  Uvažujete nad začiatkom podnikania a máte množstvo otázok? Využite naše bezplatne odborné individuálne poradenstvo, prostredníctvom ktorého získate odpovede na všetky otázky vo vami vybranej oblasti. Vďaka konzultáciám nadobudnete know-how ako naštartovať svoj vlastný biznis.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Nepodnikatelia