Nechajte si poradiť od našich expertov - 10 alebo až 80 hodín bezplatného poradenstva

Podnikatelia, potrebujete poradiť, nasmerovať, nájsť nové riešenia, alebo prekonať krízu v postcovidovom období? Naši experti vám poradia, prinesú iný uhol pohľadu na vaše podnikanie.

  • Prihláste sa na niektorú výzvu (10 alebo 80 hodín poradenstva, alebo špeciálne poradenstvo pre komunitárne programy), konzultovať môžete aj ONLINE.
  • Vyberte si z najaktuálnejších tém - napríklad marketing, financovanie, právo a legislatíva, manažment, export a internacionalizácia, alternatívne formy podnikania, granty na podnikanie, elektronické podnikanie...
  • Pradenstvo môžete získať po schválení žiadosti
  • Zaregistrujte sa do NPC a vyplňte žiadosť o službu

Otvorené výzvy

Využite pre svoj biznis 10 hodín konzultácií s expertom - BEZPLATNE!

Nechajte si poradiť od expertov – 80 hodín konzultácií pre podnikateľov  

Projektové poradenstvo pre zapojenie sa do komunitárnych programov EÚ


Máte otázky? Napíšte nám alebo zavolajte.

  • 10 hodín poradenstva - 02/203 63 123 a 0918 756 518, alebo e-mailom: rp@npc.sk
  • 80 hodín poradenstva - 02/203 63 223 a 0948 028 741, alebo e-mailom: rp@npc.sk
  • Zapojenie sa do komunitárnych programov - RPint@npc.sk

Recenzie našich klientov

Služby 10 a 80 hodín poradenstva nám pomohli dostať sa k odborníkom, ktorých by sme si v začiatkoch podnikania nemohli dovoliť. Umožnilo nám to naštartovať niektoré procesy hneď v úvode, a veľmi efektívne. Konzultanti nám okrem iného odovzdali aj know-how, ktoré sme mohli zužitkovať aj neskôr v podnikaní.

Martina Novotová a Martin Gajdoš, Bezobalový obchod - BEZOBALIS

Nakoľko sme chceli osloviť nový segment zákazníkov – firmy a organizácie, predmetom našich konzultácií bolo nastavenie komunikácie s týmto segmentom. Naučila som sa, ako firmám ponúkať naše produkty a ako ich osloviť. Takisto sme riešili komunikáciu so zahraničnými partnermi. Služba mi pomohla a posunula ma ďalej. S konzultáciami som bola takisto veľmi spokojná. Ďakujem za trpezlivý a priateľský prístup.

Dominika Podolanová, WAKIVAKY

Dostal som odporúčanie od známeho. Najprv som úspešne odskúšal balík podpory 10 hodín. Potom som získal aj 80 hodín s odborníkom. Táto pomoc je veľmi prínosná, nakoľko mám nadanú a talentovanú konzultantku plnú trefných postrehov, ktoré sú nielenže dobré, ale aj nutne realizovateľné. Až tak sú super.

Matej Zámečník, spisovateľ, majiteľ vydavateľstva

EŠTE NIE STE KLIENTOM NPC?

jpg__kopia.jpg