Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Inkubátor

Inkubátor NPC – fyzické členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia.

Získajte moderné kancelárske priestory v biznis centre a k tomu balík služieb. Poskytneme vám nonstop prístup do priestorov po dobu maximálne troch rokov s možnosťou využitia internetu či multifunkčného zariadenia.

K tomu neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

Inkubátor NPC – virtuálne členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia, ktoré nemajú záujem o fyzické priestory inkubátora NPC.

Získajte virtuálny online priestor a balík podporných služieb, ako sú neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

 

Zoznam výziev

 • OD:07.10.2019
  DO:24.11.2019

  Inkubátor NPC je opäť otvorený novým projektom

  Získajte moderné kancelárske priestory v biznis centre a k tomu balík služieb. Poskytujeme nonstop prístup do priestorov po dobu maximálne 3 rokov, k tomu max. 60 hodín mentoringu s expertom z praxe, max. 144 hodín konzultácií na biznis témy ako účtovníctvo, marketing, financie a pod., ďalej networking, a samozrejme pravidelné meranie a hodnotenie progresu podnikania.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
 • OD:07.10.2019
  DO:24.11.2019

  Virtuálny Inkubátor NPC ako zaujímavá alternatíva

  Poskytujeme nonstop prístup do zasadacích priestorov po dobu maximálne 3 rokov, k tomu max. 60 hodín mentoringu s expertom z praxe, max. 144 hodín konzultácií na biznis témy ako účtovníctvo, marketing, financie a pod., tiež networking, a samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu podnikania.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov