Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Inkubátor

Inkubátor NPC – fyzické členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia.

Získajte moderné kancelárske priestory v biznis centre a k tomu balík služieb. Poskytneme vám nonstop prístup do priestorov po dobu maximálne troch rokov s možnosťou využitia internetu či multifunkčného zariadenia.

K tomu neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

Inkubátor NPC – virtuálne členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia, ktoré nemajú záujem o fyzické priestory inkubátora NPC.

Získajte virtuálny online priestor a balík podporných služieb, ako sú neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

 

Zoznam výziev

 • OD:18.01.2021
  DO:01.03.2021

  Inkubačný program - virtuálne členstvo

  Potrebujete priviesť svoj vysnívaný biznis k životu? Staňte sa na 3 roky členom výnimočnej komunity, získajte nové kontakty a pracujte na nových projektoch! Získajte vlastného mentora a konzultácie, ktoré vám pomôžu naštartovať podnikanie.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov