Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Inkubátor

Inkubátor NPC – fyzické členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia.

Získajte moderné kancelárske priestory v biznis centre a k tomu balík služieb. Poskytneme vám nonstop prístup do priestorov po dobu maximálne troch rokov s možnosťou využitia internetu či multifunkčného zariadenia.

K tomu neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

Inkubátor NPC – virtuálne členstvo

 • Určené pre MSP do troch rokov od založenia, ktoré nemajú záujem o fyzické priestory inkubátora NPC.

Získajte virtuálny online priestor a balík podporných služieb, ako sú neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na biznis témy, ako sú účtovníctvo, marketing, financie a pod., a k tomu, samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania.

 

Zoznam výziev

 • OD:17.10.2022
  DO:30.11.2022

  Virtuálny podnikateľský Inkubátor

  Poskytujeme polročný prístup do zasadacích priestorov Inkubátora NPC, k tomu max. 30 hodín mentoringu s expertom z praxe, max. 24 hodín konzultácií na biznis témy ako účtovníctvo, marketing, financie a pod., tiež networking, a samozrejme, pravidelné meranie a hodnotenie progresu podnikania.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov