CircularRegions-FB-baner-npc.jpg

Čo je nové v projekte Circular Regions

 • Nábor trénerov

  Projekt CR hľadá odborníkov a nadšencov na cirkulárnu ekonomiku, ktorí sú ochotní sa ďalej zdokonaľovať. Preto, ak ste ochotní stať sa certifikovaným trénerom v oblasti cirkulárnej ekonomiky, sľubujeme vám, že vám poskytneme prístup k vedomostiam, školeniam a certifikátom vyvinutým na mieru, ktoré vám pomôžu šíriť nadobudnuté vedomosti a pomôžu spoločnostiam transformovať ich podniky na cirkulárne.

  Zaregistrujte sa: https://forms.gle/BGm62Cq1TsmTepYDA

 • LinkedIn skupina

  V rámci projektu CircularRegions vznikla diskusná skupina na platforme LinkedIn pre nadšencov obehového hospodárstva. Skupina bude slúžiť na prepojenie budúcich mentorov a podnikov, ktorých cieľom je ich podnikanie zefektívniť a urobiť ekologickejšie. Cieľom skupiny je aj po ukončení projektu CircularRegions povzbudzovať ku otvorenej debate na tému obehového hospodárstva.

  Pripojte sa k nám a majte vždy ako prvý prístup k najaktuálnejšiemu obsahu:

  LinkedIN Group CircularRegions


   

 • Stakeholderské mítingy

  Začiatkom júna sa uskutočnili stakeholderské mítingy v rámci spoločného rozvoja aktivity A5 - Joint development of the service v oblasti služieb v potravinárskom a obalovom priemysle, plastoch, cestovnom ruchu a stavebníctve. Na základe zistení z mítingov môžeme tvrdiť, že koncept obehového hospodárstva sa stal strategickou prioritou s rastúcou legislatívnou podporou prichádzajúcou z rezortu životného prostredia. Viac informácii a detailné správy za jednotlivé sektory zo Slovenska aj Maďarska budú k nahliadnutiu v mesiaci september 2021