Inkubátor NPC: Má zmysel byť jeho členom?

Na spríjemnenie tvojho home officu ti prinášame ďalší podnikateľský príbeh členky Inkubátora NPC, ZDENKY HAVETTOVEJ, bez ktorej si náš Inkubátor už len ťažko vieme predstaviť.

Podnikanie je dnes veľmi náročné. Vzhľadom na ťažkú situáciu, ktorá je momentálne vo svete, je veľa podnikateľov nútených optimalizovať, kde sa len dá. Národné podnikateľské centrum (NPC) je tu pre všetkých aj v týchto ťažkých časoch. Inkubátor NPC ponúka fyzické i virtuálne členstvo, kde získaš okrem kancelárskych priestorov aj služby šité na mieru. Pretože rady odborníkov sú teraz naozaj vzácne a potrebné. Na spríjemnenie tvojho home officu ti prinášame ďalší podnikateľský príbeh členky Inkubátora NPC, ZDENKY HAVETTOVEJ, bez ktorej si náš Inkubátor už len ťažko vieme predstaviť.

ZDENKA HAVETTOVÁ

„Inkubátor totiž nie je len miesto, kde si odložíte svoje veci, naplánujete stretnutia s klientmi, či vypijete kávu. Sú to v prvom rade ľudia, odborníci a skúsení mentori, ktorí Inkubátor formujú a prispôsobujú potrebám podnikateľov.“

  • členka Inkubátora NPC s projektom Ide o tvoje zdravie
  • lektorka a odborníčka na výživu
  • vyštudovala Holistickú školu, školu Tradičnej medicíny a momentálne absolvuje štúdium výživy v Nemecku

CHCEŠ ZÍSKAŤ AJ TY ČLENSTVO V INKUBÁTORE? KLIKNI SEM A PRIHLÁS SA

Projekt, s ktorým som sa prihlásila do Inkubátora NPC a uspela, som nazvala „Ide o Tvoje zdravie“. Veď o koho zdravie by každému z nás malo ísť najviac? Zdravie je jediná vec, po ktorej túži snáď každý z nás. O to viac v tejto ťažkej dobe. Je veľmi smutné, že niečo také cenné, ako je práve zdravie, si začneme uvedomovať a vážiť až vtedy, keď oň prídeme. Ja sama som sa o výživu začala zaujímať asi pred 10-timi rokmi, keď ma trápili ťažké alergické záchvaty, v ktorých mi klasická medicína, žiaľ, nevedela pomôcť. Injekcia, ktorá sa podáva pri anafylaktickom šoku, sa stala mojou neodmysliteľnou súčasťou. Keď som ju však náhodou pri sebe nemala, neostávalo nič iné, ako volať záchranku. Postupne som prichádzala na to, ako veľmi ma ovplyvňuje to, čo zjem.

Práve zdravie bolo hlavným dôvodom, prečo som sa začala zdravej výžive venovať čoraz intenzívnejšie. Dnes sa snažím podporovať zdravie ľudí bežne dostupnými potravinami. Okrem konzultačnej činnosti zameranej na poruchy trávenia, alergie, intolerancie ale aj civilizačné ochorenia a problémy s hmotnosťou, sa venujem organizovaniu workshopov v oblasti dietetiky.

V Inkubátore, ktorý sa nachádza v Národnom podnikateľskom centre, budem už onedlho jeden rok. Primárne som sa prihlásila preto, aby som našla vhodné miesto pre svoje podnikanie. Aby som si dala nové výzvy, ktoré chcem pokoriť. Z toho, čo však nasledovalo potom, som bola veľmi príjemne prekvapená. Inkubátor totiž nie je len miesto, kde si odložíte svoje veci, naplánujete stretnutia s klientmi, či vypijete kávu. Sú to v prvom rade ľudia, odborníci a skúsení mentori, ktorí Inkubátor formujú a prispôsobujú potrebám podnikateľov. Sú nám k dispozícii počas celého programu a snažia sa nasmerovať nás na úspešnú podnikateľskú cestu. Otvárajú oči a dávajú dole ružové okuliare.

Ak sa niekto rozhoduje, či má zmysel prihlásiť sa do takéhoto projektu, za seba môžem povedať, že určite áno. Keby som mala možnosť vybrať si ešte raz, neváham a rozhodnem sa presne tak ako pred rokom. Pretože som získala viac, ako len priestor. Zažila som obohacujúce a priateľské stretnutia s ostatnými podnikateľmi, ktorí sú na takej istej ceste ako som ja sama. Byť súčasťou tohto všetkého predstavuje pre moje podnikanie veľkú pridanú hodnotu a určite mi to celé dáva zmysel.

Chceš byť aj ty súčasťou nášho Inkubátora NPC? Pre viac informácií si pozri našu výzvu na fyzické členstvo TU a virtuálne členstvo TU. Odporúčame ti prečítať si tiež ako vníma náš Inkubátor Peter Filo, ďalší z jeho členov.