Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Projektové poradenstvo

Určené pre MSP do 3 rokov a nad 3 roky od založenia.

Využite v priebehu roka až 80 hodín vysokoodborného projektového poradenstva od experta s dlhoročnými skúsenosťami na domácom i medzinárodnom trhu, a to pri príprave projektu pre potreby zapojenia sa do komunitárnych programov EÚ (napr. Horizont 2020, Erasmus+, Creative Europe).

Prispôsobíme sa vašim špecifickým potrebám, poskytneme vám rady počas celej prípravy projektu od počiatku až po jeho podanie, prípadne vám zrevidujeme váš existujúci projekt – identifikujeme slabé stránky vášho projektu a poradíme vám pri jeho prepracovaní.

Profesionálnym prístupom expertov sa zvýši vaša možnosť získať finančnú podporu z komunitárnych programov EÚ.

Zoznam výziev

 • OD:29.03.2018
  DO:31.10.2023

  Bezplatné dlhodobé odborné projektové poradenstvo pre zapojenie sa do komunitárnych programov EÚ

  Chcete získať granty z komunitárnych programov EÚ? Prečo je vhodné zapojiť sa do nich, čo môžete očakávať a akých najčastejších chýb sa treba vyvarovať? Naši lektori a odborníci s bohatou praxou vám odpovedia na všetky otázky.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:03.05.2018
  DO:31.10.2023

  Zapojte sa do komunitárnych programov EÚ, výzva je otvorená!

  Získajte až 80 hodín bezplatného odborného projektového poradenstva pre potreby zapojenia sa do komunitárnych programov EÚ. Máte vypracovaný projektový zámer, ale nie ste si istý, či má potenciál uspieť? Obráťte sa na nás a získajte odborné rady, ktoré vám zvýšia šancu preraziť.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky