Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Medzinárodné odborné podujatia 

Zoznam výziev

 • OD:01.02.2022
  DO:01.06.2022

  Získajte vstupenky na podujatia v EÚ

  Ak existuje biznis podujatie organizované v niektorej z krajín EÚ okrem Slovenska, ktoré sa koná v období marec - jún 2022, a ktoré by posunulo vaše podnikanie vpred, neváhajte sa prihlásiť. Odošlite formulár max. 4 týždne pred začiatkom eventu a počkajte si na výsledky. Konferencie (aj virtuálne), semináre, workshopy - využite svoj čas výmenou skúseností či zlepšovaním zručností svojich zamestnancov.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
 • OD:28.01.2022
  DO:01.06.2022

  Získajte vstupenky na podujatia v EÚ

  Ak existuje biznis podujatie organizované v niektorej z krajín EÚ, ktoré sa koná v období marec - jún 2022 a posunulo by vaše podnikanie vpred, neváhajte sa prihlásiť. Odošlite formulár max. 4 týždne pred začiatkom eventu a počkajte si na výsledky. Konferencie (aj virtuálne), semináre, workshopy - využite svoj čas výmenou skúseností či zlepšovaním podnikateľských zručností.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:11.05.2022
  DO:15.02.2023

  Startupisti, vycestujte s nami na podujatia doma i vo svete - podnikatelia

  Získajte pre svoj STARTUP možnosť zažiariť na medzinárodnom podujatí, kdekoľvek vo svete. V Slovak Business Agency vám pomôžeme preraziť s vaším nápadom, alebo projektom vo svete inovácii a technológii, či rozšíriť váš biznis za naše hranice.

  Pre:
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky