Stážové pobytyMedzinárodné odborné podujatia

Stážové pobyty v zahraničí

Zahraničný stážový pobyt

  • Určené pre MSP do 3 rokov od založenia.

Nepremeškajte šancu absolvovať trojmesačný pobyt v zahraničnom podnikateľskom inkubátore, odbornej inštitúcii alebo technologickom parku v Singapure, Izraeli alebo USA. Zistite, ako funguje podnikateľské prostredie v danej krajine, spoznajte nových ľudí a zužitkujte cenné rady od skúsených mentorov. Čakajú na vás semináre, konferencie, networking aj iné služby, a to všetko bezplatne.

Dlhodobý zahraničný stážový pobyt pozostáva z individuálnej predodletovej prípravy v trvaní dvoch hodín, zo zabezpečenia ubytovania v mieste absolvovania zahraničnej stáže, zo zabezpečenia letenky do a z miesta absolvovania zahraničnej stáže a samotnej trojmesačnej stáže v niektorej z krajín.

Kombinovaný stážový pobyt

  • Určené pre MSP do 3 rokov od založenia a nepodnikateľov vo veku od 18 do 35 rokov.

Strávte jeden týždeň na Slovensku a jeden mesiac v podnikateľskom centre v niektorej z európskych krajín. Podmienkou je vybrať si členský štát EÚ.

V rámci domácej časti kombinovaného stážového pobytu získate dve hodiny individuálnej predodletovej prípravy, účasť na dvojhodinovom vzdelávacom podujatí, zabezpečenie ubytovania v mieste absolvovania stáže, zabezpečenie letenky do a z miesta absolvovania zahraničnej stáže. Samozrejmosťou je aj komplexný balík služieb v zahraničí v podobe mentoringu alebo podobnej formy poradenstva a networkingu.

Spoznajte zahraničné podnikateľské prostredie a využite priestor na vytvorenie vašich biznis kontaktov.

 

Zoznam výziev

Momentálne pre vás nie je dostupná žiadna služba.

Buďte včas informovaní o novinkách v NPC

Prihláste sa na odber Newslettru a pravidelne dostávajte informácie o novinkách do svojho emailu.