Akčný plán v praxi - Startup Cyrkl pomáha TANDEMOVÝM partnerom realizovať zelené riešenia

Vďaka projektu EU ECO-TANDEM môže startup Cyrkl pomôcť MSP v oblasti cestovného ruchu zrealizovať ich zelené plány.

Projekt EU ECO-TANDEM nedávno ocenil víťazné TANDEMY svojho Biz Programu, medzi ktorými sa z víťazstva tešila aj spoločnosť Cyrkl. Cyrkl bol dokonca súčasťou hneď niekoľkých víťazných TANDEMOV, a tak sa na pódium postavil dokonca niekoľkokrát.

Startup Cyrkl je partnerom v siedmich TANDEMOCH, v rámci ktorých bude spolupracovať na implementácii víťazných akčných plánov, ktoré spoločne vypracovali a podali koncom minulého roka. Svoje inovatívne riešenia so zameraním na odpadové hodpodárstvo a minimalizáciu uhlíkovej stopy bude Cyrkl poskytovať 4 spočnostiam na Slovensku, ale aj 3 zahraničným spoločnostiam pod taktoukou svojho talianskeho tímu.

O tom, ako bude Cyrkl pomáhať v ekologických inováciách slovenskej spoločností Chateau Gbeľany (Kaštieľ Gleľany), budovať infraštruktúru a organizovať školenia pre Šport Hotel Donovaly, pomáhať budovať ekologickejšie cestovanie aj administratívu pre Elegance Travel, či transformovať City Penzión Košice na zelený hotel si prečítajte viac v tlačovej správe: TU.