Chránia domácnosti pred mikroskopickými roztočmi

Ďalší náš klient, ktorý sa vynašiel v tomto období je čistiaca firma Jovitep. Mladí chalani vymysleli spôsob ako udržať slovenské domácnosti vydezinfikované. Keďže aktuálne nemôžu vykonávať svoju prácu u ľudí doma, ale dopyt po vydezinfikovaných autách a domácnostiach je stále veľký, vymysleli spôsob ako to zabezpečiť.

Prvý týždeň začali ponúkať služby uzatvoreným podnikom a prevádzkam. Ľudia ich však volali k nim domov aj počas karantény.  Nechceli však riskovať zdravie, tak sa prispôsobili situácii. Podobne ako reštaurácie na donášku, či textilná výroba na rúška. Zaviedli prenájom tepovacích zariadení a zároveň tepujú autá tak, že keď si ich objednáte, prídu za vami, zoberú auto a donesú vám ho čisté.

,,Ako každý podnik, sme počas corony dostali červenú. Nad prenájmom sme už viackrát rozmýšľali, ale nikdy sme nedotiahli tento projekt do konca. Nakoniec sa prenájom krásne rozbehol a určite si ho necháme aj po skončení karantény.“ Napísali nám chalani z Jovitepu.

Ohlasy na prenájom tepovacích zariadení sú veľmi dobré. Pochvaľujú si najmä mamičky, ktoré majú doma vyčistené už všetko okrem čalúnenia. Navyše chalani robia svoju prácu s dávkou humoru. Presvedčiť sa o tom môžete na ich instagrame. Nájdete tam zachytene vtipné momenty pri ich práci.