Získajte nové kontakty v automotive

Aj keď je tradičné podujatie CEE Automotive Supply Chain 2023 ešte ďaleko, už teraz sa oplatí poznačiť si jeho dátum: 24. - 25. október 2023.

Dovoľujeme si Vás pozvať na šiesty ročník CEE Automotive Supply Chain 2023, ktoré organizuje Zväz automobilového priemyslu, Sdružení automobilového průmyslu a ďalší partneri.

Podujatie tvorí konferencia, B2B rokovania a networking. Minulý ročník, ktorý sa konal v Žiline, navštívilo 300 delegátov zo 17 krajín. Podujatie je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu.


Termín: 24. - 25. október 2023

Miesto podujatia: NH Collection Olomouc Congress, Česká republika


Organizátori a ďalší partneri sú zárukou kvalitného programu konferencie a početnej účasti členov zo všetkých vrstiev dodávateľského reťazca. Využite možnosť stretnúť sa a nadviazať spoluprácu s významnými predstaviteľmi sektoru automotive nielen z nášho regiónu.

Viac informácií a registrácia: www.ceeautomotive.eu

Ako partner Slovak Business Agency máte nárok na zľavu 20% z ceny vstupenky po zadaní promokódu SBAEENCASC1023 počas registrácie.

Ak by ste sa radi stali partnerom podujatia, pre viac informácií o možnostiach spolupráce kontaktujte partnerships@congress.sk

Tešíme sa na spoločné stretnutie v Olomouci