Využite lockdown na vzdelávanie. Toto sú naše tipy.

 

Nenechajte vaše podnikanie zamrznúť! Z pohodlia domova získate informácie o strategickom riadení firmy, chybách pri nábore zamestnancov alebo o Adobe programoch. Pripravte si teplý čaj a otázky, na ktoré hľadáte odpoveď.


❄️ 2.12. Najčastejšie chyby pri nábore zamestnancov ❄️

Každá firma je len taká dobrá, ako dobrí sú jej zamestnanci. Správne nastavený výberový proces dokáže nielen ušetriť firemné náklady, ale aj zlepšiť dobrú povesť spoločnosti.

👉 Registrácia do 29.11.


❄️ 6.12. Strategické riadenie firmy ❄️

Podnikatelia, počas troch dní sa pozrieme na základne piliere úspešnej firmy. Množstvo príležitostí a informácií, ktoré sa na nás valia, zneisťujú rozhodnutia, ktorým smerom sa budeme v podnikaní uberať. Príďte si objasniť, kde sa v podnikaní i v živote práve nachádzate a aj to, kam sa chcete dostať.

👉 Registrácia do 2.12.


❄️ 9. 12. Biznis etiketa počas pandémie ❄️

Vďaka prechodu do online priestoru častokrát pracovný život zasahuje neprimerane do života súkromného. Znalosť pravidiel slušného správania nás oslobodzuje a my nemusíme prežívať stresové alebo nepríjemné situácie. Zúčastnite sa školenia biznis etikety, a dajte svojmu podnikaniu punc elegancie, aj v tejto ťažkej dobe.

👉 Registrácia do 6.12.


❄️ 8.12. Základy Adobe Premiere Pro ❄️

Využite video na odprezentovanie svojho biznisu alebo projektu. Počas teoretickej besedy predstavíme program Adobe Premiere Pro, s ktorým môžete dosiahnuť profesionálne výsledky pri tvorbe videa

👉 Registrácia do 2.12.


❄️ 14.12. Adobe Photoshop: Vrstvy ❄️

Vzájomná úprava a kombinovanie fotiek dáva možnosť vzniku zaujímavým kolážam, ktoré vdýchnu fotografiám hravosť a nový život. O možnostiach práce s vrstvami, ako aj o užitočných nástrojoch, ktoré sa pri kombinovaní fotografií používajú sa dozviete na podujatí.

👉 Registrácia do 8.12.