V našom Úli nápadov sa rodia životaschopné projekty

Mnohí absolventi nášho Akcelerátora NPC (Úľ nápadov) sa stali úspešní podnikatelia. Príď aj ty rozvíjať svoje biznis nápady. Prihlás sa do konca júla.

Mať dobrý biznis nápad je dobrá vec. Ale najťažšie je začať ho realizovať v praxi. Ak potrebuješ len trošku popostrčiť, aby si urobil rozhodujúci krok ku vlastnému biznisu, skús to u nás.

V Akcelerátore Národného podnikateľského centra v Bratislave sa môžeš o svoje nápady až 4 mesiace deliť v kreatívnom prostredí ľudí podobného nastavenia ako si ty sám. Pracovať ako včelička (preto tomu hovoríme Úľ nápadov) na svojom nápade, s našou bezplatnou odbornou pomocou.

Získaš zariadený coworking na 4 mesiace, 40 hodín mentoringu, networking a pravidelný feedback... Prihlasovať sa môžu všetci záujemcovia o podnikanie, či už ako jednotlivec, alebo ako tím.     

Je to výborná platforma. Na otestovanie a prácu na svojom nápade, na získanie užitočných zručností. Výber a prístup mentora je výborný, workshopy prínosné a v rámci nich individuálny prístup,“ zhrnul svoje skúsenosti náš absolvent Ivo Slávik

Chceš sa stať členom Akcelerátora? Prihlás sa hneď

Svoj podnikateľský nápad som premenil na životaschopný a udržateľný projekt. Niet čo dodať.

Ľudovít Vongrej    

V roku 2019 bola členkou Úľa nápadov aj Jana Andrášiková: „Určite by som ho odporučila ostatným začínajúcim podnikateľom. Boli to zaujímavé mesiace, s užitočnými workshopmi,“ reagovala a v podobnom duchu sa pridala aj Anabela Benedeková. „Za najväčší prínos považujem networking. Po založení firmy by som rada pôsobila aj v Inkubátore NPC."

Ja osobne som sa naučila veľa, najmä čo sa týka rozfázovania a štruktúry projektu. Podarilo sa mi v praxi zažiť to, čo som sa učila na podujatiach priamo v Akcelerátore,“ doplnila Lucia Remišová.  

Podľa Adely Novotnej bol mentoring jedným z hlavných dôvodov, prečo sa prihlásila. „Najmä pre začínajúcich podnikateľov môže byť začiatok podnikania neprehľadný a zložitý. Práve vtedy je super mať mentora, ktorý vie usmerniť a poradiť. V mojom prípade to bolo dokonca kľúčové, keďže som počas trvania Akcelerátora zmenila podnikateľský nápad a našla nový smer.“

Prihlasovanie sa končí 31.7.2020 a ešte je voľných zopár miest.

Chceš sa dostať do Úľa nápadov? Prihlás sa hneď