Rozbiehame Národné podnikateľské centrá v regiónoch

Prítomnosť Národného podnikateľského centra je už v piatich regiónoch Slovenska opäť o čosi hmatateľnejšia. V auguste 2019 sme realizovali označovanie priestorov v mestách Nitra, Banská Bystrica, Trenčín, Trnava, Prešov. Celý proces značenia, teda od samotnej výroby až po realizáciu zabezpečili zamestnanci Slovak Business Agency.

Prvá voľba v začiatkoch podnikania

Naším zámerom je podporiť vznik a rozvoj nových podnikov a motivovať fyzické osoby k vstupu do podnikania. Momentálne v piatich regiónoch funguje v naších priestoroch front office, ktorý je vstupnou bránou k bezplatným službám, podujatiam či poradenstvu. Každé Národne podnikateľské centrum ponúka široké spektrum bezplatných služieb pre malého a stredného podnikateľa. Na pobočkách vám naši zamestnanci ochotne podajú pomocnú ruku pri riešení každodenných výziev, ktoré so sebou prináša podnikanie. Okrem iného v každom mesiaci pripravujeme podujatia, ktoré rozšíria obzory nielen v oblasti podnikania. Sledujte náš facebook a neunikne vám žiadne podujatie vo vašom regióne. Tešíme sa na stretnutie s Vami na týchto adresách:

Sledujte náš facebook a neunikne vám žiadne podujatie vo vašom regióne. Tešíme sa na stretnutie s Vami na týchto adresách:

NPC Trnava

Business centrum,

Piešťanská 8188/3,

917 01 Trnava

Otváracie hodiny nájdete TU


NPC Nitra

Soda Business Park,

Novozámocká 67,

949 05 Nitra

Otváracie hodiny nájdete TU


NPC Trenčín

Soblahovská 6688

911 01 Trenčín

Otváracie hodiny nájdete TU


NPC Banská Bystrica

Polyfunkčná budova JOPA

Námestie Ľudovíta Štúra 31,

974 05 Banská Bystrica

Otváracie hodiny nájdete TU


NPC Prešov

Kúpeľná 6,

 080 01 Prešov

Otváracie hodiny nájdete TU