Registrujte sa už teraz na CEE Automotive Supply Chain 2021

Pozývame vás na štvrtý ročník podujatia CEE Automotive Supply Chain, ktoré sa bude konať v Olomouci* 12. - 13. októbra 2021. Medzinárodné fórum, ktoré tvorí konferencia, výstava, B2B rokovania a networking, v roku 2019 navštívilo 450 delegátov zo 17 rôznych krajín.

Ide o najväčšie automobilové podujatie v Česku a na Slovensku, ktoré je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu. Ide o jedinečnú možnosť stretnúť sa a nadviazať spoluprácu s významnými predstaviteľmi tohto sektoru z regiónu V4.

Podujatie je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu. Moderátorom podujatia bude Ivan Hodač, automotive expert a bývalý dlhoročný generálny sekretár ACEA.

Program podujatia je dostupný tu.

Členovia siete Enterprise Europe Network majú nárok na 20% zľavu z ceny vstupného po zadaní promokódu pri registrácii. Pre viac info, kontakt nižšie.

Hlavné témy:

  • Automobilový priemysel
  • Dodávateľský reťazec automobilov
  • Budúce požiadavky na dodávateľov
  • Kvalita v automobilovom priemysle
  • Logistika v automobilovom priemysle
  • Predaj náhradných dielov pre prvovýrobu

Webová stránka podujatia: https://www.ceeautomotive.eu/

Pre viac informácií kontaktujte Slovak Business Agency:

Veronika Jartimová, jartimova@sbagency.sk, + 421 907 857 342, +421 2 20 363 270

Júlia Mesíková, mesikova@sbagency.sk, + 421 907 857 342, +421 2 20 363 170


NÁŠ TIP: Zaregistrujte sa na stránke https://www.een.sk/ a získajte tak prístup k novinkám zo sveta EEN. Ako svoju kontaktnú organizáciu môžete označiť Slovak Business Agency a my vám radi pomôžeme zorientovať sa v službách EEN.


*podujatie sa bude konať fyzicky pokiaľ to situácia ohľadne Covid-19 v ČR dovolí, v inom prípade bude prebiehať online, viď. aktuálne informácie na webovej stránke tu.

male logo.jpg