Poďme spolu tancovať! Ide to aj online

Koronakríza jej zobrala osobný kontakt s klientmi, ktorý je pre ňu najdôležitejší. No napokon z toho vzišlo aj niečo dobré. Ukázalo sa, že tancovať sa dá aj online.

„Tanec tvorí súčasť môjho života už viac ako dve desaťročia a venujem sa mu z celého srdca. Ako lektorka, choreografka a tanečnica. Žijem tancom, tancujem životom,“ hovorí Andrea Zelinková, majiteľka tanečnej školy Poďme spolu tancovať.

Víťazka mnohých prestížnych tanečných súťaží, finalistka Svetového pohára teraz odovzdáva radosť z tanca svojim klientom. Najradšej osobne. Ale aj ona musela svoj prístup zmeniť.

Vo vašom prípade mala koronakríza dvojitý zásah. Niečo vám vzala, ale vďaka nej ste aj niečo získali...

O rozšírení mojich služieb o online produkt som rozmýšľala už dlhší čas, avšak vždy som bola presvedčená o tom, že to nemôže nahradiť osobný prístup. Práve prvá vlna koronakrízy ma dotlačila tento krok zrealizovať a priblížiť tanec aspoň z časti aj ľuďom, ktorí sa z rôznych dôvodov nemôžu zúčastniť na lekciách, alebo preferujú tancovať doma. Ukázalo sa, že nie vždy treba čakať na „dokonalý“ moment a produkt. Presvedčila som sa, že vždy sa dá prispôsobiť situácii, a aspoň z časti priniesť ľuďom kúsok seba.

Dlhodobé odborné poradenstvo ste u nás absolvovali práve v čase koronakrízy. Ako vám pomohlo? 

Práve tieto konzultácie mi pomohli pri uvedení nového produktu na trh, pri jeho propagácii a bol to veľmi vítaný spôsob a príležitosť ako posúvať podnikanie aj počas koronakrízy. 80 hodín konzultácií s odborníkom bolo presne podľa mojich požiadaviek a potrieb. A zúčastnila som sa aj niektorých prednášok a workshopov.

Ukázalo sa, že nie vždy treba čakať na „dokonalý“ moment a produkt.

pst.png

Ako ste sa o službách Národného podnikateľského centra (NPC) dozvedeli?

Najprv prostredníctvom sociálnych sietí a neskôr mi ich odporúčali aj moji známi. Čerpať služby som sa rozhodla práve preto, lebo to bol skvelý spôsob ako získať potrebné informácie, rady a čas odborníkov bezplatne, vďaka nefinančnej podpory od NPC.

Plánujete ešte nejaké služby využiť?

Veľmi rada by som opäť využila možnosť odborných konzultácii a poradenstva a takisto zaujímavé školenia na tému marketingu, sociálnych sietí a online podnikania.


Tanečná škola Poďme spolu tancovať prináša svojim klientom najmä tanečné kurzy  spoločenských tancov pre deti aj dospelých, latino kurzy pre ženy, lekcie svadobného tanca, individuálne lekcie ako aj rôzne workshopy a semináre. Klientov učíme, že tanec nie sú len kroky, ktoré je treba sa naučiť, že ide o radosť z pohybu, emóciu... Tanec má obrovské množstvo benefitov pre fyzické aj psychické zdravie.