Pandémia – nové číslo časopisu InBiznis je na svete

ČÍTANIE NA LETO: Tentoraz na tému ako pandémia COVID -19 ovplyvnila podnikateľské prostredie, ale aj nás osobne.

Prečítajte si nové číslo nášho časopisu, venované pandémii COVID-19 a hlavne našej schopnosti vyrovnať sa s ňou ako jednotlivci, firmy, či spoločnosť.

http://inbiznis.sk/aktualne-cislo/

Počas jarných mesiacov sme sa vídali viac na internete, než osobne. Za dobré mravy sa začalo pokladať nepodávanie rúk, či neprídenie na návštevu. Podobne to fungovalo aj v podnikateľskom svete, kto mohol, presmeroval svoje aktivity do online sféry.

Podnikatelia, ktorí sa venovali rozvozu potravín, či tovaru získavali konkurenčnú výhodu tým, že komunikovali svoje prísne hygienické opatrenia. Remeselníci, umelci, tréneri a mnohí ďalší oslovili svojich klientov s možnosťou predplatiť si ich služby, aby dokázali prečkať obdobie karantény. Malí podnikatelia, ktorí reagovali pružne, dokázali prežiť, niektorí dokonca aj zarobiť. Mnohí sa ale priblížili hranici krachu.

V súčasnosti je situácia priaznivejšia a veľa vecí sa vrátilo do starých koľají. Buďme ale ostražití a premýšľajme o tom, ako sme situáciu riešili a ako by sme ju mohli riešiť lepšie. Môže sa nám to zísť skôr, než dúfame.

http://inbiznis.sk/aktualne-cislo/

107513287_4335581363133704_7921607501593435978_o.jpg