I ❤ svoj biznis. Pošlite fotografiu a predstavte ten moment, PREČO!

Staňte sa spoluautorom časopisu InBiznis. Pošlite fotografiu a predstavte ten moment, prečo milujete svoje podnikanie. Vaša fotka môže ozdobiť titulku nášho časopisu.

Milí podnikatelia, predstavte si ten pocit, pre ktorý ráno vstávate z postele a vďaka ktorému vám podnikanie robí radosť. Čo vás na ňom najviac baví, čo vás napĺňa a teší... Skúste svoju radosť a nadšenie odfotografovať! Tie naj fotky uverejníme v našom časopise.

Či už ste pekár, ktorému na regáloch voňajú čerstvé rožky a chlebík, alebo farmár, ktorý sa chce popýšiť svojou úrodou. Rovnako inšpirujúca môže byť kaderníčka, ktorej sa práve podaril skvelý účes, alebo včelár, či veterinár... Vašej fantázii pri fotografovaní nekladieme žiadne medze.

Odfotografujte to, čo robí vaše podnikanie jedinečné, čo vás reprezentuje, pohľad na niečo, čo vám skrátka vždy urobí radosť a zlepší vám deň.

Ak vašu fotku zverejníme v časopise, za odmenu budeme zdieľať jeden príspevok z vášho facebooku, v ktorom bude odprezentovaný váš produkt či služba. A takáto reklama sa v dnešných ťažkých koronačasoch určite bude hodiť.

Fotografie posielajte na adresu marketing@sbagency.sk do 14. decembra 2020.