Objavte najnovšie podujatia

Nájdite služby šité na mieru pre vás

Využite pre svoj biznis konzultácie s expertom

Slovak Business Agency vám cez svoje národné projekty poskytuje množstvo zaujímavých služieb pre začatie alebo rozvoj podnikania. Vyberte si z ponuky služieb alebo podujatí.

Pripravujeme pre vás

 • 21.01.2019
  Prešov

  Kurz podnikateľských zručností

  V priebehu jedného januárového týždňa vám naši experti poradia, ako zrealizovať váš podnikateľský nápad, kde zohnať peniaze aj komu svoj produkt či službu ponúknuť. Na kurze spoznáte nových ľudí a možno aj budúcich obchodných partnerov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • 22.01.2019
  Košice

  Kyberbezpečnosť firmy a e-shopu

  Záleží vám na tom, aby boli vaše údaje a údaje o vašich zákazníkoch v absolútnom bezpečí? Na našom bezplatnom skupinovom odbornom poradenstve sa dozviete, ako predísť úniku citlivých informácií.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • 22.01.2019
  Creative Point Bratislava

  DIY: USB ovládač

  Máme tu pre vás nový elektronický workshop! Tentoraz vás naučíme, ako si vyrobiť USB ovládač hlasitosti pre počítač (s operačným systémom Windows) pomocou mikroriadiča. Tak neváhajte a príďte k nám do Creative Pointu a dozviete sa zaujímavé informácie o elektrotechnike a programovateľných mikroriadičoch.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Nepodnikatelia
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • 23.01.2019
  Bratislava

  Legislatívne zmeny v kocke: Čo nové prinesie podnikateľom rok 2019

  Každoročné zmeny zákonov sa týkajú všetkých podnikateľov. Preto je dobré byť na novinky pripravený. Na seminári získate prehľad najdôležitejších zmien, zistíte aké nové povinnosti vás čakajú. Ale pridáme aj zopár pozitívnych zmien, ktoré ušetria vaše náklady pri podnikaní.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky

Naši partneri