Objavte najnovšie podujatia

Nájdite služby šité na mieru pre vás

Využite pre svoj biznis konzultácie s expertom

Slovak Business Agency vám cez svoje národné projekty poskytuje množstvo zaujímavých služieb pre začatie alebo rozvoj podnikania. Vyberte si z ponuky služieb alebo podujatí.

Pripravujeme pre vás

 • 11.12.2018
  Bratislava

  Handmade - biznis plán pre kreatívcov a výrobcov

  Ak podnikáte v kreatívnej sfére, alebo plánujete začať, mali by ste mať vypracovaný základný podnikateľský plán. Taký, ktorý zohľadňuje všetky špecifiká malovýrobcu či umelca. Naše praktické dvojhodinové podujatie vám pomôže lepšie sa zorientovať v tom, ako si pripraviť podklady pre váš biznis plán a čo všetko potrebujete zvážiť pri jeho tvorení.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Nepodnikatelia
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:23.11.2018
  DO:31.12.2023

  E-learning – biznis informácie na jeden klik. VÝZVA je otvorená!

  Získajte informácie, posuňte svoj biznis vpred tou najmodernejšou formou. Zúčastnite sa nášho e-learningu, ktorý vám poskytne dôležité informácie tou najmodernejšou formou. Ak chcete vedieť viac, kliknite na výzvu hneď a prihláste sa.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:25.10.2018
  DO:31.12.2023

  Podnikatelia z regiónov: Získajte 10 hodín bezplatných konzultácií s odborníkom

  Potrebujete odkonzultovať konkrétnu otázku alebo čiastkový problém v oblasti podnikania? Nastavujete novú stratégiu biznisu a hlavu máte plnú rozličných ideí? Využite naše krátkodobé individuálne poradenstvo, získajte istotu, nájdite správny smer. Podnikatelia mimo BA kraj, nechajte si poradiť od našich odborníkov.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • OD:07.11.2018
  DO:31.12.2023

  Stretnite sa ešte pred Vianocami! Motivujte svoj tím, hľadajte riešenia s lektorom

  Stačí aj jeden deň, aby sa veci posunuli k lepšiemu. A určite to stihnete to ešte pred Vianocami. Nedovoľte, aby vás ovládol „sviatočný stres“, vylepšite spoluprácu a komunikáciu, prečítajte reč tela svojich kolegov. Dosiahnite tímovú harmóniu. Bezplatne. Prihláste sa na výzvu okamžite, kliknite si pre viac informácií, ak chcete vedieť o podujatí úplne všetko.

  Pre:
  Sídlo v BA kraji
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky

Naši partneri