1_b.png

Vydláždite si cestu za svojím biznisom

25.4.2019_vydlazdite_si_cestu_BA_AP(FB cover).jpg

 

Cesta za vlastným snom je kľukatá a málokedy jednoduchá. Ak chcete rozbehnúť vlastný biznis a zaujíma vás ako vzniká startup príďte na naše podujatie, kde vám lektorka z vlastnej skúsenosti vyrozpráva, aké úskalia a prekážky striehnu na ceste k úspechu.

ČO SA DOZVIETE

  • ako rozbehnúť vlastný biznis/startup
  • rady a tipy z praxe ako vytvoriť produkt, ktorý bude zarábať
  • ako sa odlíšiť od konkurencie

KTO JE VÁŠ LEKTOR

Lujza Bubánová študovala digitálny marketing na Hult International Business School v San Franciscu. Pracovala ako web marketing manažér pre TV Markíza. Momentálne je na čele digitálneho startupu Emotion ID, ktorý vyvíja produkt YouFirst. Jej startup smeruje k čoraz väčšej orientácii na americký trh.

KEDY

25.4.2019, 17:00 – 19:00 hod.

KDE

Slovak Business Agency

Národné podnikateľské centrum

Coworking NPC

Karadžičova 2, Twin City Blok A

811 09 Bratislava

KONTAKTY: ap@npc.sk

Účasť je bezplatná. Počet miest je limitovaný. 

Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí, viď nižšie.

Ukončenie registrácie: 25.4.2019 do 12:00


Motivačná aktivita, ako forma informačnej a popularizačnej aktivity, sa organizuje v rámci podaktivity 1.2 Akceleračný program, Národného projektu NPC II – BA kraj. Kód projektu ITMS2014+ 313041I861

PODMIENKY - NEPODNIKATELIA: Účastník musí mať trvalý pobyt v Bratislavskom kraji. Výnimku spomedzi fyzických osôb – nepodnikateľov tvoria:

- cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením / záznamom o prechodnom pobyte na území Bratislavského samosprávneho kraja a/alebo

- študenti s trvalým pobytom mimo územia BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu na niektorej z univerzít / vysokých škôl / stredných škôl sídliacich a pôsobiacich na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Ponuky a výzvy sú zverejňované na web stránkach www.npc.sk a www.sbagency.sk .

Podujatia nájdete na: www.npc.sk v sekcii Služby/Workshopy a semináre.

Prihlasovanie na podujatie je už ukončené