1_b.png

Služby pre podnikateľov

 

 

Národné podnikateľské centrum poskytuje v každom kraji široké spektrum bezplatných služieb. Pomocnú ruku ponúkame etablovaným i začínajúcim podnikateľom, ale i nepodnikateľom, ktorí potrebujú nájsť odpovede na mnohé otázky. 

 

Balík-služieb-pre-začínajúceho-podnikateľa-(FB-baner).jpg

 

✔️ Poradenstvo na mieru

Na mieru vám ušijeme 10 alebo 80 konzultačných hodín s expertom. Či už potrebujete riešiť  otázky z oblasti marketingu, daní, účtovníctva, legislatívy alebo duševného vlastníctva, naši experti z praxe vám  pomôžu nájsť odpovede na mnohé otázky. Poradíme vám aj pri expanzii na zahraničné trhy.

 

✔️ Podujatia na aktuálne témy

Každý mesiac organizujeme po celom Slovensku semináre, workshopy, vzdelávacie podujatia na aktuálne témy. Podujatia sa konajú v našich krajských centrách. Na podujatiach môžete networkovať s ostatnými podnikateľmi a vymieňať si skúsenosti. Na svoje si prídu aj kreatívci. Kreatívne besedy a praktické workshopy ocenia tí, ktorí sa chcú naučiť pracovať s grafickými softvérmi, tvoriť handmade veci či obsluhovať technológie.

 

✔️ Vstupenky na zahraničné konferencie

Vyberte si konferenciu, workshop alebo seminár v krajinách Európskej únie a po schválení žiadosti vám zaplatíme vstup. Na zahraničných podujatiach môžete získať nové skúsenosti a kontakty, ktoré vám pomôžu v rozvoji vášho podnikania.  

 

✔️ Nedostatok financií? Žiaden problém

Ani chýbajúce financie nemusia byť prekážkou vo vašom podnikaní a jeho rozvoji. Prostredníctvom nášho mikropôžičkového programu vám vieme ponúknuť pomoc vo forme mikropôžičky vo výške od 2 500 Eur do 50 000 Eur s dobou splatnosti od 6 mesiacov do 4 rokov.👉S výberom služby vám ochotne poradíme. Jediné, čo musíte urobiť sú tieto 3 kroky👈

 

1. Kliknite nižšie na ,,registrujte sa" a vytvorte si konto, ktoré aktivujete v e-maili cez zaslaný link
2. Po úspešnej registrácii sa prihláste na tejto stránke už ako užívateľ
3.  Nižšie sa vám zobrazí formulár kde nám môžete zanechať kontakt

 


Po zanechaní kontaktu vás budeme obratom kontaktovať. Poradíme vám, ktorá zo služieb je pre vás najvhodnejšia a ako ju získať. Prvý kontakt s nami môžete absolvovať aj v našich klientskych centrách, avšak vzhľadom k súčasnej situácii komunikujeme iba telefonicky alebo online.