1_b.png

Nie je nám to jedno (podnikajte zodpovedne)

24.07.-Nie-je-nám-to-jedno-BA_AP-(FB-cover).jpg

 

Ako premeniť sen každého marketéra na realitu a spraviť virálnu brandovú kampaň? Naša lektorka vám porozpráva, ako je možné v priebehu týždňa predať 40 000 párov veselých ponožiek, podporiť skvelú vec a zapojiť do kampane takmer 2 milióny ľudí. V rámci prednášky vás naučí, ako správne nastaviť konzistentnú biznis komunikačnú stratégiu.

ČO SA DOZVIETE?

  • best practices, najväčšie omyly a chyby, praktické ukážky
  • ako správne nastaviť strategickú komunikáciu na základe DNA značky
  • ako pomôcť, alebo podporiť riešenie spoločenského problému pomocou značky

KTO JE VÁŠ LEKTOR?

Martina Rypáková je brand & PR manažér v Dedoles. Vyštudovala Medzinárodný business a marketing vo Fínsku, pracovala v Anglicku vo firme emc europe, kde mala na starosti cross cultural marketing a projekt pre Unicef, vytvorila CSR príručku a kalkulačku profilu firmy, ktorá je dodnes využívaná. V rámci svojho doktoranského štúdia sa venovala implementácii zeleného marketingu vo firmách na Slovensku. Jej zelené srdce baví búrať stereotypy a meniť svet na krajšie miesto pre život cez CSR projekty a kampane. Jej srdcovka je Ponožková výzva, ktorá mala tento rok zásah cez 2 milióny ľudí.

KEDY?

24.7.2019, 17:00 – 19:00 hod.

KDE?

Slovak Business Agency

Národné podnikateľské centrum - Coworking NPC

Karadžičova 2, Twin City Blok A

811 09 Bratislava

KONTAKTY: ap@npc.sk

Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí, viď nižšie.

Ukončenie registrácie: 24.7.2019 do 12:00

Účasť je bezplatná. Počet miest je limitovaný


Motivačná aktivita, ako forma informačnej a popularizačnej aktivity, sa organizuje v rámci podaktivity 1.2 Akceleračný program, Národného projektu NPC II – BA kraj. Kód projektu ITMS2014+ 313041I861

PODMIENKY - NEPODNIKATELIA: Účastník musí mať trvalý pobyt v Bratislavskom kraji. Výnimku spomedzi fyzických osôb – nepodnikateľov tvoria:

- cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením / záznamom o prechodnom pobyte na území Bratislavského samosprávneho kraja a/alebo

- študenti s trvalým pobytom mimo územia BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu na niektorej z univerzít / vysokých škôl / stredných škôl sídliacich a pôsobiacich na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Ponuky a výzvy sú zverejňované na web stránkach www.npc.sk a www.sbagency.sk.

Viac podujatí nájdete na: www.npc.sk v sekcii Služby/Workshopy a semináre.