1_b.png

Cestuj - bloguj - zarábaj

8.8.2019_bloguj-ceastuj-zarabaj,-AP,-BA-(FB-cover).jpg

 

Chcete si užívať cestovanie a popritom aj zarábať? Zistite ako začať s blogovaním, v čom spočíva profesionálne blogovanie a kde sa to oplatí. Náš lektor vám porozpráva, aké boli jeho začiatky, ako sa vypracoval na úspešného blogera a s akými úskaliami sa na tejto ceste stretol.

ČO SA DOZVIETE?

  • ako začať s blogom o cestovaní
  • akým chybám sa pri písaní vyvarovať
  • ako zaujať čo najväčšiu skupinu ľudí
  • tipy ako sa stať úspešným blogerom

KTO JE VÁŠ LEKTOR?

Ing. Milan Bardún je zakladateľ cestovateľského blogu Bez Mapy. Zaujímavosťou je, že je vyštudovaný záhradný architekt. Svoj blog založil v roku 2013, dnes patrí medzi najčítanejších na Slovensku. Od roku 2016 sa stal Bez Mapy jeho zamestnaním na plný úväzok. Spolupracuje so svetovými značkami, postupne vytvára svoj tím a inšpiruje mladých ľudí k podnikaniu.

KEDY?

8.8.2019, 17:00 – 19:00 hod.

KDE?

Slovak Business Agency
Národné podnikateľské centrum
Coworking NPC
Karadžičova 2, Twin City Blok A
811 09 Bratislava 

KONTAKTY: ap@npc.sk

Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí, viď nižšie.

Ukončenie registrácie: 8.8.2019 do 12:00

Účasť je bezplatná. Počet miest je limitovaný


Motivačná aktivita, ako forma informačnej a popularizačnej aktivity, sa organizuje v rámci podaktivity 1.2 Akceleračný program, Národného projektu NPC II – BA kraj. Kód projektu ITMS2014+ 313041I861

PODMIENKY - NEPODNIKATELIA: Účastník musí mať trvalý pobyt v Bratislavskom kraji. Výnimku spomedzi fyzických osôb – nepodnikateľov tvoria:

  • cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením / záznamom o prechodnom pobyte na území Bratislavského samosprávneho kraja a/alebo
  • študenti s trvalým pobytom mimo územia BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu na niektorej z univerzít / vysokých škôl / stredných škôl sídliacich a pôsobiacich na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Ponuky a výzvy sú zverejňované na web stránkach www.npc.sk a www.sbagency.sk.
Podujatia nájdete na: www.npc.sk v sekcii Služby/Workshopy a semináre.