Chcete mať prehľad v aktuálnych trendoch, získať užitočné biznis informácie alebo rady, ako byť úspešný? Príďte na naše bezplatné semináre, workshopy, prednášky, networkingové stretnutia, inšpirujte sa úspešnými podnikateľskými príbehmi.

  Pravidelne pre vás pripravujeme podujatia na aktuálne témy, ktoré sú určené pre nepodnikateľov i podnikateľov. Zaujala vás naša ponuka? Stačí si len vybrať:

 • 29.09.2023
  Národné podnikateľské centrum Nitra Soda Business Park Novozámocká 67, 949 05 Nitra

  Z dobrého skvelý biznis

  Je dogma o udržateľnom raste prežitok, alebo sa naozaj dá podnikanie rozvíjať neustále? Na poslednom podujatí v Nitre preberieme ešte aktuálne výzvy, ktorým čelia malí a strední podnikatelia na Slovensku. Na interaktívnej panelovej diskusii privítame troch expertov, ktorým prešli „cez ruky“ desiatky spokojných klientov Slovak Business Agency.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • 13.09.2023
  Online (Ukončené)

  Sociálne siete: Trendy, obsah a AI

  Sociálne siete neustále menia spôsob, akým komunikujeme a interagujeme s naším publikom. Tieto zmeny sú diktované technologickým pokrokom, zmenami v správaní užívateľov a novými formátmi obsahu. Ak chceme zostať v spojení s naším publikom, je dôležité prispôsobiť svoje stratégie a taktiky týmto trendom.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • 20.09.2023
  Online (Ukončené)

  Neporušujte zákon pri email marketingu

  Robíte marketing v súlade so zákonom? Viete ako legálne zbierať kontakty, či posielať newslettre? Na našom seminári sa dozviete ako oslovovať existujúcich alebo potenciálnych zákazníkov tak, aby ste neporušili GDPR. Rovnako s právnikom rozoberieme, či existujú zákony na čo raz populárnejšie využívanie umelej inteligencie.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky