Chcete mať prehľad v aktuálnych trendoch, získať užitočné biznis informácie alebo rady, ako byť úspešný? Príďte na naše bezplatné semináre, workshopy, prednášky, networkingové stretnutia, inšpirujte sa úspešnými podnikateľskými príbehmi.

  Pravidelne pre vás pripravujeme podujatia na aktuálne témy, ktoré sú určené pre nepodnikateľov i podnikateľov. Zaujala vás naša ponuka? Stačí si len vybrať:

 • 09.09.2020
  Žilina

  Príbeh čarovného obchodu - Bubliboom

  Príďte si vypočuť inšpiratívny príbeh rodinnej firmy, ktorá podniká zodpovedne a poctivo. Ich hračky a oblečenie sú prioritne od lokálnych výrobcov, dodržujúcich etické podmienky a šetrných k našej planéte.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
 • 10.09.2020
  Prešov

  WordPress WooCommerce

  Máte internetový obchod (e-shop) a neviete ako ho zlepšiť? Chcete mať svoj e-shop šitý na mieru bez ohľadu na to, či predávate kozmetiku, elektroniku, knihy či módu? Na našom bezplatnom skupinovom odbornom poradenstve sa dozviete, ako spojazdniť váš e-shop na platforme WooCommerce.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky
 • 10.09.2020
  NPC Trnava

  Deň otvorených dverí – Národné podnikateľské centrum Trnava

  Spoznajte aj vy bezplatné služby NPC! Či už podnikáte alebo plánujete začať, s nami môžete bezplatne konzultovať podnikateľské témy, zúčastňovať sa odborných podujatí, workshopov, letieť na zahraničné biznis podujatia či využívať priestory coworkingu.

  Pre:
  Sídlo mimo BA kraj
  Nepodnikatelia
  Podnikatelia do 3 rokov
  Podnikatelia nad 3 roky