Som začínajúci podnikateľ. Aké služby môžem v NPC čerpať?

Národné podnikateľské centrum v každom kraji ponúka začínajúcim podnikateľom široké spektrum bezplatných služieb. Konzultujte, cestujte na zahraničné podujatia, zúčastňujte sa seminárov a expandujte do zahraničia. Tieto služby sú určené pre podnikateľov do 3 rokov od vzniku so sídlom v Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Žilinskom, Banskobystrickom, Prešovskom a Košickom kraji.

Podmienkou čerpania všetkých služieb je registrácia. Registračný formulár nájdete pri každej službe a podujatí.  

e-mail-baner4.jpg__1200x300_q85_crop_subsampling-2_upscale.jpg

Vyberte si zo širokej ponuky služieb:

 

✔️Krátkodobé poradenstvo - 10 na mieru ušitých konzultačných hodín s expertom v Národnom podnikateľskom centre vo vašom kraji alebo online. Je vhodné keď potrebujete riešiť otázky z oblasti marketingu, daní, účtovníctva, GDPR, legislatívy, manažmentu a alternatívnych foriem podnikania. Registračný formulár a bližšie podmienky nájdete tu.


✔️Dlhodobé poradenstvo – 80 na mieru ušitých konzultačných hodín s expertom v Národnom podnikateľskom centre vo vašom kraji alebo online. S expertom môžete dlhodobo riešiť marketing firmy, legislatívne a účtovnícke otázky, GDPR, dane či manažment firmy.


✔️Semináre, workshopy, vzdelávacie podujatia – Každý mesiac organizujeme pre podnikateľov podujatia na aktuálne témy. Podujatia sa konajú v našich krajských centrách po celom Slovensku. Na podujatiach môžete aj networkovať s ostatnými podnikateľmi a vymieňať si skúsenosti. V súčasnej situácii organizujeme podujatia iba  online. Pozrite si ponuku podujatí v daný mesiac


✔️Vstupenky na podujatia v EÚ - Vyberte si svoju konferenciu, workshop alebo seminár v krajinách Európskej únie a po schválení žiadosti vám zaplatíme vstup. Na zahraničných podujatiach môžete získať nové skúsenosti a kontakty, ktoré vám pomôžu v rozvoji vášho podnikania. Vzhľadom na covid situáciu je možné získať aj virtuálnu vstupenku na online podujatie.


✔️Členstvo vo virtuálnom inkubátore – Získate online priestor a balík podporných služieb. Neobmedzené networkingové príležitosti, mentoring s expertom z praxe a množstvo konzultácií na témy účtovníctvo, marketing, financie a k tomu pravidelné meranie a hodnotenie progresu vášho podnikania. Výzvu otvárame 2x do roka. 


✔️Kreatívne workshopy a besedy – Každý mesiac Creative point organizuje kreatívne besedy a praktické workshopy. Môžete sa naučiť pracovať s grafickými softvérmi, 3D modelovať či ako fotiť profesionálne fotky.  Vzhľadom na covid situáciu sa besedy organizujú online. 


✔️Poradenstvo v oblasti duševného vlastníctva – Inovatívne nápady, značku, dizajn je potrebné si chrániť. Ako na to, môžete konzultovať so špecialistami na priemyselné vlastníctvo. Mám záujem o konzultácie k ochrane inovácii


✔️Mikropôžička - Hlavným cieľom mikropôžičkového programu je sprístupniť finančné prostriedky aj začínajúcim podnikateľom formou mikropôžičky za zvýhodnených podmienok.

 


✔️Poradenstvo pri expanzii na zahraničné trhy – Pomôžeme vám aj pri expandovaní na zahraničné trhy. Naše regionálne Trade Pointy, ktoré sú súčasťou NPC poskytujú komplexné služby. Prostredníctvom účasti na seminároch, prípadne absolvovaním individuálnych konzultácií v rozsahu 10 alebo 80 hodín máte možnosť získať poradenstvo v oblasti e-commerce, marketingu, investícií, účtovníctva, práva a ďalších tém zameraných na expanziu. Slovenských podnikateľov podporujeme aj pri zapájaní sa do komunitárnych programov EÚ.

 

Ak potrebujete poradiť, ktorá služba je pre vás vhodná, kontaktujte podnikateľské centrum vo vašom kraji:

NPC Žilina: rp.za@npc.sk, adresa

NPC Trnava: rp.tt@npc.sk, adresa

NPC Nitra: rp.nr@npc.sk, adresa

NPC Trenčín: rp.tn@npc.sk, adresa

NPC Banská Bystrica: rp.bb@npc.sk, adresa

NPC Košice: rp.ke@npc.sk, adresa

NPC Prešov: rp.po@npc.sk, adresa

Rovnaké služby ponúkame aj  pre podnikateľov so sídlom firmy v Bratislavskom kraji. Pre viac informácii kontaktujte NPC Bratislava mailom  rp@npc.sk.


 

Klienti o nás povedali: