Prečo sa oplatí zúčastniť sa B2B podujatia ITAPA Online Matchmaking 2020?

B2B networkingové podujatia sú vo všeobecnosti skvelým prostriedkom na získanie zahraničných kontaktov, ktoré potrebuje každý, kto zvažuje expanziu svojho biznisu do zahraničia. Ak podnikáte v oblasti IT, nemali by ste premeškať ITAPA Online Matchmaking 2020.

Toto matchmakingové podujatie je súčasťou najväčšieho kongresu v oblasti IT na Slovensku – Medzinárodný kongres ITAPA 2020. Kongres bude 7. - 9.12.2020 a tento rok ho môžete navštíviť fyzicky v Bratislave, ale aj z pohodlia domova alebo kancelárie cez online pripojenie. Dozviete sa novinky z oblastí ako je kybernetická bezpečnosť, digitálne zdravotníctvo, smart industry, egovernment, financovanie digitalizácie a mestá budúcnosti.

Spolu s organizátormi kongresu sme sa v rámci siete Enterprise Europe Network rozhodli dať účastníkom priestor aj na efektívny networking. Ten bude nasledovať hneď po kongrese, 10. - 11.12.2020, pod názvom ITAPA Online Matchmaking 2020.

Networking bude prebiehať online a plánovanie stretnutí máte po prihlásení plne vo svojich rukách.

  • sami sa rozhodnete s kým by ste radi nadviazali obchodný kontakt

  • partnerov na stretnutia si vyberiete zoznamu prihlásených účastníkov, kde nájdete aj krátke predstavenie firiem, ktoré  zastupujú
  • ak vás niekto zaujme jednoducho mu pošlete žiadosť o 1:1 video stretnutie a spolu si dohodnete vhodný termín
  • koľko stretnutí v priebehu týchto dvoch dní stihnete je len na vás

Nenechajte si ujsť príležitosť nadviazať kontakty s firmami z celého sveta, pričom nemusíte vytiahnuť päty z domu. Počas vopred naplánovaných B2B stretnutí môžete protistrane odprezentovať svoje portfólio produktov a služieb, rozšíriť sieť kontaktov pre budúce spolupráce, prípadne aj získať nového dodávateľa alebo klienta.

O tom, že je plánovanie stretnutí naozaj jednoduché sa presvedčíte aj v krátkom videu.

Termín podujatia: 10. - 11.12.2020

Registrácia otvorená do: 7.12.2020

Miesto: virtuálne

Poplatky: zdarma

Webová stránka podujatia: https://itapa-b2b-2020.b2match.io/home

Budeme sa tešiť na vašu účasť!

Pre viac informácií kontaktujte:

Veronika Jartimová, jartimova@sbagency.sk, + 421 907 857 342