Pozývame vás na regionálne semináre pre rodinné firmy

Ochrana rodinného majetku a ďalší rozvoj podnikania sú určite témy, ktoré zaujímajú každého majiteľa rodinnej firmy. Diskusie sa tentoraz namiesto jednej veľkej konferencie uskutočnia na štyroch miestach na Slovensku. Bližšie k vám, bližšie k firmám, ktoré v daných regiónoch podnikajú.

Slovak Business Agency má tu česť opäť podporiť skvelú myšlienku. Seriál štyroch seminárov pre rodinné podniky. Tie sa uskutočnia:

  • 19. 10. Hotel Slamený Dom, Malá Ida
  • 20. 10. Masarykov dvor, Vígľaš
  • 9. 11. CHÂTEAU GBEĽANY, Gbeľany
  • 10. 11. Aušpic restaurant & lounge, Bratislava

Diskusie budú prebiehať vždy od 9.00 do 14.00 hod. na rôzne témy spájané s generačným presunom rodinného majetku, rizikách podcenenia manažérskych zmien vo firme, ale aj o príslušných právnych aspektoch, súčasnom stave legislatívnych úprav a o prepájaní rodinného biznisu s akademickou pôdou.

„Covidová doba nám nepraje, ale strategické rozhodnutia treba vo firmách riešiť aj počas nej. Generačný transfer medzi také určite patrí. Preto veríme, že sa nám podujatia podarí uskutočniť a dúfam v bohatú účasť,“ povedal Mario Fondati (FONDATI &PARTNERS), spoluzakladateľ myšlienky a partner podujatia.

V prípade záujmu sa môžete registrovať na lucia.plackova@fondati.sk.


Pozvánku si môžete stiahnuť po kliknuté na obrázok.

Seminar rodinne podniky.png