Inkubátor NPC: Unikátna podpora pre začínajúcich podnikateľov

Rozbehli ste biznis, a potrebujete kanceláriu či cielenú pomoc odborníkov? Inkubátor NPC, v ktorom získate veľký balík bezplatných služieb, pomáha firmám do troch rokov od založenia, udržať sa a presadiť sa na trhu.

Štatistiky dokazujú, že práve firmy do troch rokov od založenia patria medzi najohrozenejšie a zíde sa im akákoľvek odborná pomoc a podpora. Inkubátor NPC v Národnom podnikateľskom centre v Bratislave, v budove Twin City, ponúka preto bezplatný balík služieb, ktoré sa dajú využívať priamo na mieste, v kanceláriách inkubátora, alebo aj virtuálne. Stanete sa súčasťou veľkej komunity mladých podnikateľov s podobným nastavením.

Ak požiadate o tzv. fyzické členstvo, získate moderné kancelárske priestory s nonstop prístupom na maximálne 3 roky, k tomu max. 60 hodín mentoringu s expertom z praxe, max. 144 hodín konzultácií na biznis témy ako účtovníctvo, marketing, financie a pod.. Ďalej networking, a samozrejme pravidelné meranie a hodnotenie progresu podnikania. Do Inkubátor NPC práve hľadáme nové projekty, nových členov, takže ak potrebujete takúto pomoc, stačí sa prihlásiť TU. Čas máte do 30. apríla.

„Čo nás na ponuke Inkubátora hneď zaujalo, bola možnosť získať kancelárske priestory vo vychytenej lokalite na tímové stretnutia a pracovné stretnutia, ktoré sme už po roku práce z domu a kaviarní potrebovali ako soľ,“ hovoria DOMINIKA HORŇÁKOVÁ a EVKA GONDOVÁ, ktoré práve v Inkubátore NPC rozvíjajú svoj čerstvý projekt „Šumné“. Ide o ekologický prenájom oblečenia. Ženy sa tak môžu obliekať vždy podľa svojich predstáv, ale zároveň nemusia prepĺňať skrine vecami, ktoré si oblečú len pár krát.

Ak vám z akéhokoľvek dôvodu vyhovuje virtuálna forma Inkubátora, aj taká možnosť tu je. Bezplatne získate na dobu maximálne 3 rokov virtuálny online priestor a balík podporných služieb: max. 60 hodín mentoringu s expertom z praxe, max. 144 hodín konzultácií na pre vás aktuálne biznis témy, možnosť networkovať, a aj pri hodnotení progresu vášho podnikania vám vieme virtuálne pomôcť. Aj o túto zaujímavú alternatívu sa môžete uchádzať do 30. apríla. Prihlásiť sa môžete TU.

„Som veľmi vďačný za členstvo v komunite podnikateľského inkubátora a odporúčam ho každému. Ak to myslíte s podnikaním naozaj vážne, máte nápad, ktorý viete sčasti aj zrealizovať, extra pomoc od Inkubátora NPC príde určite vhod,“ pozýva všetkých záujemcov NORBERT TORONSKÝ z projektu „Kronocast – platforma pre živé vysielanie.“

Ak vás zaujímajú aj iné príbehy členov Inkubátora a osudy ich projektov, môžete si prečítať zaujímavé rozhovory s nimi.

Ďalšie informácie: https://www.npc.sk/sk/services/inkubator-akcelerator-coworking/inkubator/

Inkubator-NPC-BA---spolocny-baner-(03-2021,-FB-baner).jpg