Ako nájsť obchodných partnerov na B2B podujatí ITAPA Online Matchmaking?

Už ste počuli o B2B networkingových podujatiach, no celkom dobre neviete ako to funguje a čo by vám mohli priniesť? Napríklad ITAPA Online Matchmaking 2021 – Spring Edition vám môže otvoriť nové obchodné možnosti v IT svete.

Networkingové alebo matchmakingové eventy sú tu na to, aby firmám a podnikateľom uľahčili nadväzovanie zmysluplných obchodných partnerstiev so zahraničnými firmami. To všetko sa deje pod hlavičkou eventu, zvyčajne zameraného na konkrétnu tému, kde sa zástupcovia firiem stretávajú  počas cieleného networkingu. Témou ITAPA Online Matchmaking 2021 – Spring Edition je IT oblasť a to najmä digitalizácia, kybernetická bezpečnosť, digitalizácia zdravotníctva, eGovernment a digitálna samospráva. Preto ak pôsobíte v IT oblasti a hľadáte nové obchodné príležitosti, nemali by ste toto podujatie premeškať.

Registrácia a účasť je bezplatná a celý matchmaking bude prebiehať online takže vám stačí zariadenie s pripojením na internet, mikrofón a webkamera. Stretnutia s firmami, ktorých profil vás zaujal, si naplánujete vopred a počas stretnutí môžete protistrane odprezentovať svoje portfólio produktov a služieb, rozšíriť sieť kontaktov pre budúce spolupráce, prípadne aj získať nového dodávateľa alebo klienta.

Ak je vám názov ITAPA známy, asi správne tušíte, že ide o sprievodné podujatie jarnej časti najväčšieho kongresu v oblasti IT na Slovensku – Jarná ITAPA.  Kongres bude 10.6.2021 a tento rok ho môžete navštíviť fyzicky v Bratislave, ale aj z pohodlia domova alebo kancelárie cez online pripojenie.

Čím skôr sa prihlásite, tým skôr môžete začať plánovať svoje stretnutia a uistiť sa, že svoj čas využijete naozaj efektívne.

Termín podujatia: 10.-11.6.2021

Registrácia otvorená do: 11.6.2021

Miesto: virtuálne

Poplatky: zdarma

Webová stránka podujatia: https://itapa-online-matchmaking-2021-spring.b2match.io/  

Budeme sa tešiť na vašu účasť!

Pre viac informácií kontaktujte: Veronika Jartimová, jartimova@sbagency.sk, + 421 907 857 342

prečo sa zúčastniť_itapa spring 2021.png male logo.jpg